Jdi na obsah Jdi na menu
 


Někdo si myslí, že když si nalakuje nehty na černo,na stěnu pověsí plakát My chemical romance a bude nosit proužkovaná trička, že je hned Emo. Ale není tomu tak. Emo má spoustu dalších tajemství. Typické znaky pro Emo : Krátce střižené vlasy, maximálně po ramena a to vepředu nejdelší a vzadu nejkratší. Delší ofina, která může sahat až do půlky obličeje. Emo jsou totiž plaší a tak se potřebují zakrýt. Dalším znakem Emo jsou silně namalované oční linky-černá, červená nebo taky fialová. Emo boys může působit na lidi jako buzerant, ale nemusí tomu tak být.Emo boys totiž dávají najevo, že i kluci pláčou, že i kluci se dají ranit, že i kluci mají svoje city. Možná si normální kluci z Emo boys utahují, že jsou ostudou kluků, ale kluci přiznejte se,vy taky pláčete. :)) Emo boys & Emo girls působí hodně smutně a když jsou opravdoví, že se jenom nepřetváří, protože je to zrovna v módě tak jsou smutní pořád. Vyhýbají se očnímu kontaktu s ostatními lidmi.

EMO HUDBA:

EMO je velký pojem,vztahující se na mnoho druhů hudby. Většinou se nám ale vybaví EMOcionální pun-rock. Punk,který byd' i jen trochu je ovlivněný emem není nic jiného než dobrý,upřímný a procítěný punk-rock. Ale často ztrácí své spojení s emem,který je charakterizovatelný dlouhými songy,vokálovým kontrastem v konvenčním zpěvu,štěkavám řevem,pláčem nebo lehkým šeptem. je to vlastně Očistné osvobození které je velice mocné a dráždivé

JSI TAKY EMO?

Tohle není návod EMEM se nejde stát!Musíte se jím narodit!Ale pro těch pár lidí,co chtějí najít cestu jak se přiblížit svojí duši....Tu pár triků bude :)

Je v podstatě jednoduché se "stát" EMEM a dobří herci co budou jen předstírat taky dokonale zapadnou.Stačí mít jen talent se přizpůsobit. Pro ty co chtějí najít svou cestu...čtěte dál,pro zbytek co chtějí jen "jít proti proudu" ,,Tohle pro vás není!"Není nutný mít černý,nebo světloulinký vlasy aby se z tebe stal EMO. Prostě to není podmínka. Je to jen "vžitý" protože hodně EMO children následovalo přesně určený styl.Nikdo tě nebude nutit měnit barvu vlasů,nosit piers,nebo si nechat udělat tetování. O tomhle EMO fakt není. jedinou "Opravdovou" Podmínkou" je,že se nesmíš bát vyjádřit své city! neskrývej je v sobě a pak už skoro nic nebrání zařadit se mezi pravé EMOchildren!Když si pozorně prohédneš oblečení těhle lidí,všimneš si,že často převažuje černá a růžová...Zvláštní,že? Ale zkusil jsi se nad tím zamyslet? je to zase všechno o citech! Růžová má symbolizovat lásku,něhu,porozumění,jemnost...prostě vše co je se samotnou barvou spojováno...A černá znamená strach smutek a mnouhdy zlamání vlastním životem. Když oblékneš jinou barvu dáváš zase na jevo jiné citové rozpoležení. EMOpeople taky rádi nosí nápisi,ale zase jen naznačují...Třeba co cítí,koho mají rádi,co nenávidí.EMO je zkrátka hlavně(spíše jen) o pocitech a jejich vyjádření. A tak se OPRAVDU nemůže stát,že by si třeba některý z EMO kluků vzal na sebe triko s nápisem: ,,Netrpím nedostatkem vitamínů!"Podobný výstřelky a bbosti u nich ani nehledej.Ale zpátky. jak už jsem říkala,bud' EMO jsi nebo ne.A aby jsi jím byl musítš mít jedinou vlastnost a tou je CIT-NESMÍŠ SE BÁT DÁT NAJEVO SVOJE POCITY,AT' JSI KDEKOLI.Ostatní rysy EMA ti můžou bejt ukradený. Nemusíš být smutnej(jak se všude píše,že EMOpeopel a hlavně holky jsou smutný a melancholický)ono je to spíš špatně vysvětlený. Oni sou smutný, ALE TO JEN TEHDY,KDYŽ SE TAK CÍTÍ! A jestli ti teda cit nechybí zkus přidat i trochu stylu oblíkání. Budeš se jako EMO cítit líp,než když si na něco pořád hraješ.

MŮJ NÁZOR:

Osobně si myslím, že ti lidi, kteří začnou poslouchat My Chemical Romance, nalakujou si nehty na černo, koupí si pár pruhovaných triček, nechají se ostříhat na zpusob EMA a pak chodí roztrubujou že sou EMO ale vůbets se tak nechovají sou jenom loutky co si nechávají moda a vším co je zrovna cool až mots zasahovat do života.Znám pár lidí, kterým se EMO styl fakt hafec líbí a dokonce pár co se jako EMO i chovají a sou fakt tak citliví, ale víc převáhá těch nafoukyných idiotu bez mozku, kteří jenom proto aby náhodou nebyli totálně out sou schopní se i sebepoškozovat protože je to teď tak strašně cool ne??!!!Prostě a dobře nemám žádný špatná názor na EMO, prostě super hudba super oblečení ale nemůžeš být všichni stejní ne?=o)